O násGastro reklama

Pomáhame reštauráciám
predávať viac.

Cesta k modernej reštaurácií

Pridevie hostí až k Vám

Premýšľate nad tým, prečo sa niektorým reštaurácia darí viac a iným menej?

Ako to, že niektoré sú neustále plné a iné zívajú prázdnotou? My sme sa na ten rozdiel pozreli zblízka. Väčšina z reštaurácií, na ktoré sme sa zamerali, sa svojou ponukou takmer na 50% zhodujú. V čom teda tkvie ten rozdiel? Rozdiel je v prístupe. V dobrých reštauráciach je úplne jasné, čo predávajú. Každý ich zákazník odchádza s rovnako kvalitným zážitkom alebo jedlom. Majú kladné hodnotenia a krásnu webovú stránku. A dávajú ľudom preste to, čo chcú. Nielen niečo nové na jar, v lete, na jeseň alebo v zime. Dávajú m presne to, čo chcú raňajkovať, obedovať a jesť na večeru. Vy to môžete dať svojim zákaznákom tiež. Stačí, keď sa s nami vydáte na cestu k modernej reštaurácií. Na cenú s citlivým prístupm na Vašich hostí...

Čo Vás čaká? Možno bude treba upraviť vašu ponuku. Zmeniť spôsob ako sa prezentujete. Posunúť Vašu reštauráciu vpred. Je nutné urobiť možnostvo krokov, ale s pomocou dobrého partnera dosiahnete požadovaných výsledkov. Veď o tie predsa ide.

Radi Vám pomôžeme na Vašej ceste k modernej reštaurácií.Prvý krok

Dobrý nápad

K úspechu je potrebný dobrý nápad. A tiež množstvo mravenčej práce.
Mať dobrý nápad je potrebné, keď chcete prilákať hostí do Vašej reštaurácie. Nemusí to byť úplne nové jedlo alebo nová služba. Dobrý nápad je, keď poskytnete hosťom to, čo chcú. Ukážte im, že pôstne jedlá vôbec nie sú nudné, ponúknite im jarné špeciality zo špargle. Zaraďte do svojho menu ľahké letné šaláty. Upečte na jeseň dobrú kačku. Navrhnite skvelé burgery. Zaraďte do svojej ponuky osviežujúce limonády alebo horúce nápoje, ktoré skvelo zahrejú. Vytvorte dôvod, prečo by ľudia mali navštíviť práve Vašu reštauráciu. Je to jednoduchšie, ako sa zdá. My Vám s dobrými nápadmi pomôeme. Pomôžeme Vám s analýzou trhu a zostavením nových chutných jedál, ktoré môžu byť ťahákom Vašej reštaurácie

Skvelá správa! Dobrý nápad vôbec nemusí byť niečo úplne prevratné. Dobrý nápad je predávať to, čo ľudia chcú. Napríklad sezónne špeciality.Na tomto sa neoplatí šetriť

Krásne fotografie

Určite nám dáte za pravdu, že za najdôležitejší ľudský zmysel sa oprávnene považuje zrak.

Preto je zásadné zamerať sa na vizuálnu prezentáciu Vašej práce - Vášho jedla. Získajte skvelé fotografie Vášho jedla alebo nápojov, ktoré pritiahnu pozorosť Vašich hostí. Pomôžeme Vám vytvoriť sériu fotografií a grafického materiálu, ktorý zapadne do identity Vašej prevádzy. Samozrejmosťou je ich všetstranné využitie i v rámci reklamy a propagácie. Jedlo fotografujeme v unikátnych podmienkach, na pozadí, ktoré pripravujeme ručne len pre Vás. Fotografie sú tak vždy unikátnym originálom.

Povedzte úprimne, nevyzerá táto kačka skvelo?
Vyzerá. A to hlavne vďaka jej fotografií. Ale neskúšajte to sami. Aj keď to tak nevyzerá, je v tom viac, ako si môžete na prvý pohľad mysleť. Nesmierne dôležitý je uhol, osvetlenie, veľkosť, teplota a intenzita. Nesmieme tež zabudnúť na protisvetlo, farby a celkovú náladu, správnu kompozíciu, ohniskovú vzdialenosť objektívu, jeho priblíženie a množstvo ďalších vecí. Záleží tiež na mieste zaostrenia, hĺbke ostrosti i na celkovom výreze. Stačí, aby chýbala len jedna vec a celkový dojem z fotografie sa stratí.

Nepokúšajte sa šetriť na nesprávnom mieste ak nechcete aby bola Vaša reštauráia olepená nevkusnými fotografiami ako staré ázijské bistro.
Neváhajte a kontaktujte nás.
Takmer hotovo

Grafický design

Musí byť v prvom rade prehľadný. Prečo? Aby sa v ňom Vaši hostia dokázali jednoducho orientovať a aby sa im jedálnym lístkom príjemne listovali. Nezáleží iba na kráse a estetike dizajnu, ale aj na jeho účele, teda na tom, aby Vám priniesol väčšie tržby. Aspoň podľa nás. Súhlasíte? Nafotografované jedlo, ktoré chcete predať, Vám potom spracujeme do modernej podoby - v podstate dizajnového propagačného materiálu.
Zaujalo Vás to a chceli by ste to vyskúšať? Nemusíte hneď meniť celý jedálny lístok. Na začiatok môžete vyskúšať krásnu malú brožúru, ktorú môžete používať ako doplnok k Vášmu menu. Radi Vám poradíme ohľadom formátu, aby Vašim hosťom skvelo padla do ruky. Tí si ju môžu v kľude prelistovať, bez toho aby museli personál požiadať o menu.

Pýtate sa, prečo by ste mali uvažovať o obstaraní takého produktu? Z výsledkov ankety uskutočnenej naprieč reštauračnými zariadeniami nám vyplynulo, že je pre hosti relatívne nepríjemné žiadať obsluhu o ponuku reštaurácie potom, čo si už raz vybrali. A to aj v prípade, že majú ešte na niečo chuť, pretože požiadať obsluhu o menu vnímajú ako niečo záväzné.

Nemusíte si teraz hneď meniť celý jedálny lístok. Vyskúšajte našú elegantnú brožúru, ktorá skvelo doplní Vaše menu.Prečo by ste mali dôverovať práve nám?

Pretože sa na klietov nepozeráme cez ružové okuliare reklamnej brandže. My sa na reštaurácie pozeráme zvnútra a o tom, ako fungujú, vieme takmer všetko. Žiadna iná reklamná agentúra na gastronómiu nepozerá takýmto spôsobom. Pýtate sa prečo? Pretože zakladateľ Gastro reklamy, Martin Egri, si toho v reštaurácií, ako sa hovorí "odkrútil" viac než dosť.

"Viac ako 6 rokov som v reštauráciach pracoval takmer na každej pozícií. Rozvážal som jedlo a pizzu, pomáhal som v kuchyni, neskôr za barom. Tiež som obsluhoval hostí, pracoval ako prevádzkar alebo ako PR a reklamný manažér. V sietí podnikov, pre ktorú som pracoval sme mali kaviareň, hospodu, reštauráciu, pizzériu, penzión, pivovar a usporiadúvali sme večierky a catering - napríklad pre prezidentov pri 100. výročí vzniku republiky. Na vlastnej koži som pocítil, že gastronómia je každodenná drina. Vďaka jedinečnému prístupu majiteľa siete meGusta som sa v praxi mohol naučiť, ako funguje úspešná reštaurácia. Teraz chcem svoje zručnosti zúročiť a posunúť ich práve Vám."


Využite túto jedinenčú príležitosť a získajte cenné rady a skúsenosti aj Vy.


Neváhajte nás kontaktovať

Zostaňte s nami v kontakte

Facebook Instagram Napíšte nám